Поштовани ученици осмог разреда и родитељи,
према календару образовно-васпитног рада за основне школе који је донело Министарство просвете за школску 2020/21. предвиђено је да 26. и 27.марта 2021.год. ученици осмог разреда приступе изради пробног завршног испита. Осим верне симулације процеса завршног испита, циљ је да се види колико су ученици у овом тренутку спремни за завршни испит и на чему треба радити у наредном периоду.

У нашој школи ученици осмог разреда ће у петак 26.3.2021.године у 12.00 полагати тест из математике,док ће у суботу 27.3.2021.године у 9.00 полагати тест из српског језика, а у 11.30 комбиновани тест (биологија,географија,хемија,физика,историја). Израда тестова траје 120 минута.

Пробни завршни испит организује се на начин који осигурава безбедност и здравље ученика и запослених,у складу са препорукама надлежних органа и институција, У ШКОЛСКОМ ПРОСТОРУ.

Ученици су дужни да најкасније 30 минута пре почетка пробног завршног испита буду у школском дворишту и да са собом понесу ђачке књижице као и сав потребан прибор за рад.

ОБАВЕЗНО ЈЕ НОШЕЊЕ ЗАШТИТНИХ МАСКИ.

За све остале информације ученици могу да се обрате својим одељењским старешинама.

Срећно!